O Nas

Najwyższa jakość i zaangażowanie

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na zrozumienie potrzeb naszych klientów, co z kolei przekłada się na najwyższą jakość obsługi. Pasja, z jaką podchodzimy do wykonywanych obowiązków, każdego dnia pozwala nam udoskonalać nasze usługi oraz dbać o stuprocentową satysfakcję z naszych usług. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanej kadry specjalistów, którzy są do Państwa dyspozycji, kiedy tylko jest to potrzebne. Zależy nam na owocnej współpracy, dlatego kładziemy nacisk na komfort na każdym etapie współpracy. Jako stabilne i rzetelne przedsiębiorstwo opieramy swą pracę na dynamicznym rozwoju.

Posiadamy w swej ofercie szereg samochodów osobowych w każdym segmencie oraz dostawcze. Większość naszej floty stanowią nowe pojazdy, które znajdują się pod stałą opieką wykwalifikowanych mechaników z autoryzowanych serwisów. Dlatego w każdej chwili jesteśmy w pełni gotowi udzielić potrzebnej pomocy. Specjalizujemy się w wynajmie samochodów osobom, których auto uległo uszkodzeniu podczas wypadku czy stłuczki. Przejmujemy na siebie wszystkie formalności związane z ponoszeniem kosztów z tytułu ubezpieczenia.

Nasza firma to także kancelaria prawna, która łączy specjalistów z dziedziny prawa, medycyny pracy oraz rzeczoznawców. Są oni do Państwa dyspozycji, by pomóc w wyegzekwowaniu odpowiedniego odszkodowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami wypożyczalni samochodów oraz samochodów zastępczych. Działamy na terenie Śląska, a nasza główna siedziba znajduje się w Dąbrowie Górniczej.